Už od vzniku spoločnosti Elvys je našim cieľom neustále sa rozvíjať a zlepšovať portfólio naších produktov, technológií a služieb.
Vďaka tomu sme sa stali stabilným dodávateľom a na Európskom trhu sme si vybudovali dobré meno.
Pri realizácii obzvlášť náročných projektov sú často našimi významnými partnermi spločnosti Siemens, Motorola Solutions, Orange Poľsko,Alcatel – Lucent, Oracle  a mnoho ďalšich renomovaných spoločností pôsobiacich v oblasti telekomunikačných technológií.
Novinky

Elvys Polska bude poskytovať rádiové technológie pre projekt GMDSS-PL

Začiatkom roku 2019 sme podpísali zmluvu s generálnym dodávateľom nového námorného komunikačného systému pre núdzovú komunikáciu pre poľské pobrežie Baltského mora (GMDSS-PL), spoločnosťou Wasko SA z Gliwíc. Medzi naše úlohy patrí navrhovanie, dodávka...

Viac

Elvys bol vystavovateľom na veľtrhu IFRE-EXPO.

Krajské policajné riaditeľstvá v Katoviciach

boli požiadané, aby poskytli bezpečnosť a ochranu počas samitu o klíme COP24 (24. konferencia strán Rámcového dohovoru Organizácie Spojených národov o zmene klímy). Aby sa zabezpečilo, že novovybudované veliteľstvo v...

Viac
Naše produkty
Či už ide o ovládanie samostatných základňových radiostaníc, Alebo komplexnú infraštruktúru zložitých sieťových komunikačných systémov, sme tu aby sme našli riešenie.
Multikom IP

Multikom IP

Riadiaca komunikačná konzola Unikom 8

Riadiaca komunikačná konzola Unikom 8

Minikom IP Controller

Minikom IP Controller

Príklady projektov

Príklady realizovaných projektov záhŕňaju rôzne typy dispečingových a komunikačných centier pre rôznych užívateľov z oblasti krízového riadenia.

Významní klienti